Állásajánlataink

Lakástextil eladó függöny osztályunkra

Lakástextil üzletünk függöny osztályára 8 órás munkaidős állásba, eladót keresünk, aki függönyök, karnisok, bútorszövetek értékesítésével, árajánlatok készítésével, szabással foglalkozik.

Feladatok:

vevőkiszolgálás függöny osztályunkon

árajánlatadás (függöny anyaghányad és varrási díj kiszámolása)

bolti rendelések alapján a függönyök pontos és szakszerű méretre szabása

Elvárások:

textil és szabási alapismeretek

számítógép kezelési alapismeretek (e-mailezés, árajánlatok elküldése, anyagrendelések leadása)

önálló munkavégzés

előzékeny, udvarias kiszolgálás

Előnyt jelenthet:

varrási ismeretek

Amit mi nyújtunk:

Bérezés: magas, kiemelkedő eladói bérezés megegyezés szerint

20%-os dolgozói kedvezmény

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület Csömöri út 130.

Jelentkezés: fényképes önéletrajz küldésével a bettina.katona@rofosbolt.com e-mail címre

Az e-mail tárgya: Jelentkezés függöny osztályra eladónak
További kérdések esetén keressenek minket a megadott e-mail címen, kérdéseikre szívesen válaszolunk.

VARRÓNŐ

Varrónő kollégát keresünk 4 órás, 6 órás vagy 8 órás munkakörbe lakástextil kiskereskedésbe, helyben történő munkavégzésre elaősorban. Amennyiben a közelben lakik, úgy bedolgozás is szóba jöhet, ebben az esetben is várjuk jelentkezését.

Feladatok:

nagy tapasztalat elsősorban függönyök varrásában, segítségnyújtás a szabásban

ferdepántok felvarrása terítőkre, szegés, raffrolók, drapériák és függönyök megvarrása, székhuzatok, falvédők, ovis zsákok, párnhuzatok stb. varrásában több éves szakmai tapasztalat

Elvárások:

min. 5 éves szakmai tapasztalat varrás terén

önálló munkavégzés üzletünk saját gépparkján vagy esetleg otthoni munkavégzés

Ami nyújtunk:

Bérezés: magas, kiemelkedő bérezés megegyezés szerint

4 és 6 órás munkaviszony esetén a munkaidő rugalmas

8 órás munkaviszony esetén a munkavégzés elsősorban hétköznap történik, de szombat délelőtti munkavégzésre is van lehetőség

Jelentkezés: önéletrajzzal és egy rövid bemutatkozó levéllel e-mailben, a bettina.katona@rofosbolt.com címen.
A tárgy mezőbe kérjük írja be, hogy: "Varrónő állásra jelentkezés" és hogy hány órás munkaviszonyra jelentkezik.